top of page
IMG_7508.jpg
TEČKY.png
ThetaHealing.png

Čo je to ThetaHealing®

ThetaHealing® je jedna z najsilnejších meditačných techník, ktorá sprostredkováva fyzické, psychologické a spirituálne liečenie, cez naladenie mozgových vĺn do stavu theta. Techniku vytvorila Vianna Stibal v roku 1994. Odvtedy sa táto technika neustále vyvíja a zmenila životy mnohých ľudí, vrátane mňa.

 

ThetaHealing® sa nespája so žiadnym náboženstvom, nie je obmedzený vekom, pohlavím, rasou, farbou pleti, vyznaním, ani náboženstvom. Praktizujú ho státisíce ľudí po celom svete. Má však jedinú podmienku : musíte veriť v niečo viac, v Stvoriteľa, Tvorcu, Boha, akokoľvek to nazveme.

 

Úžasné na tejto technike je to, že nám vracia silu a zodpovednosť za náš život a za to ako si ho tvoríme do našich rúk. V momente, keď si uvedomíte, že ste to vy, kto si tvorí váš vlastný život, dostanete zároveň do rúk nástroj, ako si svoj život sami zmeníte. Musíte si to však dovoliť.

 

Krátka história :

 

Zakladateľkou metódy Theta liečenia, je Vianna Stibal. Vianna sa narodila s vrodenou schopnosťou intuície. Zaujímala sa o taoizmus, výživu, bylinky, pretože sama mala zdravotné problémy.

 

V roku 1990 sa rozvádzala a potrebovala nájsť spôsob ako sa postarať o seba a svoje 3 malé deti a tak sa zamestnala v blízkej výrobnej fabrike ako bezpečnostná strážkyňa, hoci veľmi skoro zistila, že to neprináša takú budúcnosť ako by si priala. Popritom stále robila intuitívne čítania pre ľudí a študovala prírodnú liečbu. Ponúkala ľudom čítania, masáže a poradenstvo v oblasti výživy.

Veľmi rýchlo si začala uvedomovať, že je na správnej ceste, lebo od úplného začiatku nemala núdzu o klientov. Jej schopnosti sa neustále zlepšovali, uvedomila si, že jej Stvoriteľ pomôže, keď mu bude načúvať.

 

V tom období však začala mať zdravotné problémy s pravou nohou. Noha začala opúchať, neustále sa zväčšovala a v r. 1995 jej diagnostikovali rakovinu kostí. Lekár jej odporúčal amputáciu. Trpela obrovskými bolesťami. V tom období sa rozhodla, že svoje úsilie zameria na vyliečenie svojho tela.

 

Rada by som zdôraznila, že technika ThetaHealing nie je proti konvenčnej medicíne a Vianna neustále zdôrazňuje, že by sme mali rešpektovať názory lekárskych odborníkov. Vianna však v tomto konkrétnom prípade intuitívne cítila, že diagnóza rakoviny kostí nie je správna. A tak brala množstvo vitamínov, minerálov, detoxikovala svoje telo. Napriek tomu bola neustále vážne chorá. Biopsia ukázala, že diagnóza rakoviny kostí bola skutočne nesprávna a testy ukázali že ide o rakovinu lymfatického systému. Pri tejto diagnóze intuitívne vedela, že je správna. Uvedomila si že v danej fabrike sa otrávila ortuťou a začala pracovať na tom, aby vylúčila ortuť z tela. Stále to však úplne nepomáhalo. Vždy keď išla na 7mu úroveň za Stvoriteľom, dostala odpoveď, že ona vie ako, že si len musí spomenúť.

 

Jedného dňa to uvidela. Ocitla sa na horách, kde prišla aj jej teta z Oregonu, mala bolesti brucha a keďže Vianna so sebou práve nemala žiadne bylinky, začala scanovať jej telo. Myslela si, že ide o zápal slepého čreva, a postupovala tak ako u ostatných klientov. Pri scane uvidela, že ide o parazita a keďže so sebou nemala nič, požiadala Stvoriteľa, aby jej bolesť odstránil. Bolesť bola za niekoľko sekúnd preč. Na ďalší deň mala podobnú skúsenosť s klientom, ktorý mal bolesti chrbta, a tak ju napadlo použiť tú istú cestu na sebe. Fungovalo to. Odvtedy Vianna túto techniku neustále dopĺňa a rozširuje. A uvedomila si, aké dôležité je ju prinášať ďalej ľuďom.

 

Je zrejmé, že sú prípady, keď okamžité liečenie skrátka nefunguje. Je to v prípadoch, keď daný človek má nejaké presvedčenia, ktoré liečenia blokujú, má z danej situácie nejaké benefity, resp. mu táto situácia prináša nejaké učenia. Nemusí vždy ísť len o fyzickú chorobu. Aj akákoľvek nehojnosť, napríklad aj vo vzťahoch, je v istom zmysle vnímaná ako „choroba“.

 

Presne to sú prípady, keď je táto technika mimoriadne účinná.

Pokiaľ vás zaujímajú podrobnejšie informácie k tejto technike, nájdete ich tu :

https://www.thetahealing.com/about-thetahealing.html

Ponuka seminárov

Pripravované podujatia

bottom of page