top of page

Ja a môj partner

Naše spriaznené duše nás poznajú tak dobre na duchovnej úrovni, že sa naozaj musíte najprv naučiť milovať sami seba, aby vzťahy s nimi fungovali. Tento seminár je navrhnutý tak, aby vám pomohol urobiť ďalší krok vo vašom vzťahu, vo vašom spoločnom vývoji.

 

Tento seminár nie je len pre páry, ale pre každého, kto chce rozvíjať vzťah, intímny vzťah, partnerstvo na dosiahnutie najvyššieho potenciálu. Pomôže vám vybudovať silné partnerstvo, vybudovať jeho silný základ, udržať váš vzťah svieži a nový. Je navrhnutý tak, aby pomohol vášmu vzťahu pracovať pre vás.

 

Naučte sa, ako skutočne milovať inú osobu a ako jej dovoliť milovať vás späť. Budete odstraňovať bloky a prekážky, ktoré ste prevzali od našich predkov. Keď skutočne milujeme samých seba, dostaneme sa na ďalšiu úroveň osvietenia. Chceli by ste vedieť, ako žiť svoj život bez toho, aby ste sa báli lásky? Bez viny vo vzťahoch? Byť milovaný svojím partnerom? Pripojte sa k semináru „Ja a môj partner“ a naučte sa to.

 

Trvanie kurzu : 2 dni

 

Predpoklady k absolvovaniu kurzu : absolvovaný Základný seminár (Basic) DNA1,

Pokročilý seminár (Advanced) DNA2 a Dig Deeper (Hlbšie kopanie)

Najbližšie termíny :

Momentálne nemáme naplánovaný žiadny termín, v prípade záujmu o tento kurz ma prosím kontaktujte a rada ho spoločne s vami naplánujem. 

bottom of page