top of page

DNA 3

DNA 3 je kurz pre pokročilých študentov techniky ThetaHealing. Naučíte sa viac do hĺbky pracovať s anorganickými a organickými materiálmi. Ako vystúpiť z našej vlastnej paradigmy a rýchlo dosiahnuť prospešné zmeny v zdraví a v našom blahobyte. Je ďaľším krokom k zmajstrovaniu vedomia, že každý vytvára svoju realitu a so správnymi vedomosťami z nej môže podľa vlastnej vôle vystúpiť.

 

Procesy v tomto kurze zahŕňajú prácu s hlbokými programami odporu, prácu s presvedčeniami na ešte lepšie spoznanie samých seba, intuitívna aktivácia Večných molekúl a merkaby tela; spirituálnu bilokáciu (stav keď sa nachádzame na dvoch miestach naraz); pochopenie energetických polí anorganického materiálu a sily našich slov vytvoriť našu realitu.

 

Absolventi tohto kurzu oceňujú okamžité a veľmi viditeľné zlepšenia svojich intuitívnych schopností. Život môže nabrať novú ľahkosť, keď budete praktizovať tieto jedinečné učenia pre seba a svojich klientov, a objavíte skutočný potenciál svojej úžasnej mysle.

 

Tento kurz ponúka pôsobivé rozšírenie našich schopností v technike ThetaHealing a odporúčame ho všetkým, ktorí chcú žiť v neustálom spojení so 7. rovinou a so Stvoriteľom všetkého, čo je.

 

Súčasťou seminára je množstvo cvičení, ktoré pomáhajú zmeniť náš svet okolo nás. Naučte sa, ako si vytvoriť vlastnú realitu a zároveň uvoľniť bloky, ktoré vám bránia vo vytváraní tejto reality.

Seminár zahŕňa: ThetaHealing DNA 3 Manuál pre praktikov

 

Trvanie : 5 dní

 

Predpoklady k absolvovaniu seminára: Základný kurz (basic DNA), Pokročilý kurz Advanced DNA, Hlbšie kopanie (Dig Deeper) a Intuitívna anatómia Alebo Základný kurz (basic DNA), Pokročilý kurz Advanced DNA, Hlbšie kopanie (Dig Deeper), Ja a Stvoriteľ, Ja a môj vnútorný okruh ľudí, Svetové vzťahy

Plánované termíny :

18.9 - 22.9.2024 online

bottom of page