top of page
IMG_5401.jpg
IMG_4937.jpg
Otvor-sa-Kráse.png

...je seminár, ktorý postupne tvorím na základe mojich skúseností.

V tomto kurze sa opierame o techniky troch T

ThetaHealing®
tantru
tanec.

„Otvor sa kráse“ je seminár, ktorý postupne tvorím na základe mojich skúseností. Je to kurz aký som ja osobne vždy chcela navštevovať, ale nenašla som taký u nás na Slovensku a tak som sa rozhodla vytvoriť ho podľa seba.

 

Jeho heslom je „Žiarivá žena pozná sama seba, miluje sa presne taká aká je, pozná a naplno preciťuje svoje telo, nebojí sa oprieť do svojej divokosti, je vášnivá a láskavá zároveň, v prvom rade k sebe samej.“

Toľko krát sme to počuli, vieme že to funguje, ale ako na to?

Každý má svoju cestu, svoj vlastný spôsob, ako k tomuto dospieť a ja vám na tomto kurze priblížim ten môj.

V tomto kurze sa opierame o techniky troch T ThetaHealing®, tantru a tanec.

Jeho cieľom je sa spoznávať, hýčkať, uvoľňovať.

Po rokoch terapií a uvoľňovania programov utrpenia, smútku a bolesti, som sa rozhodla otvoriť cestu k spoznaniu seba samej, cez lásku, láskyplnosť, porozumenie, nadhľad a vzájomnú podporu. Verím tomu, že keď na chvíľu spochybním seba samú, vždy sa v mojom okolí ocitne niekto z mojich spriaznených duší, aby mi moje svetlo pripomenul.

V tomto kurze spolu vykročíme do radosti a lásky, budeme otvárať naše srdcia láske k sebe a svojmu okoliu a žiť hlbší a naplnenejší život.

Na tomto kurze sa v malom okruhu žien (max 10) budeme spájať sami so sebou tak, aby sme to jedného dňa už nemuseli „robiť“ ale bolo to našou pevne integrovanou súčasťou. Tak, že sa jedného dna zobudíš a vieš že si tam, že sa miluješ, že je tam krásne a žiarivo a nič a nikto okolo Ti túto žiaru a radosť nemôže zobrať, lebo je tvoja.

ThetaHealing® nám umožní ísť rýchlejšie a účinnejšie do našich hĺbok, bezpečne a s láskou.

Nepôjdeme do tráum a bolestí. Verím tomu, že to už nie je potrebné. Hoc si veľmi vážim techniky, ktoré ich vyťahujú na povrch , nie je to moja cesta. Je čas vrátiť sa dovnútra, zacítiť svoje srdce, jeho žiaru, zacítiť život v našom lone a hlavne prehlbovať a rozširovať tento pocit seba lásky, radosti zo seba a rozkoše.

Vďaka tancu a tantre sa zas naučíme prepájať sa so svojim telom. Budeme sa tiež venovať panvovému dnu, otváraniu sexuality.

Ak Vás takáto cesta oslovuje, bude mi cťou Vás prevádzať a učiť sa spolu s Vami.

Sign me up!
IMG_5242_edited.jpg

Mám záujem o seminár, tu sú moje údaje :

Thanks for submitting!

bottom of page