top of page

Choroby a poruchy

Kniha „Theta Léčení, Konkrétní nemoci a potíže od A do Z“ bola vytvorená pre tento seminár v roku 2007 s postrehmi od Vianny z viac ako 40 000 čítaní.

Prvý deň tohto kurzu, dostane študent práve túto knihu. Každý deň počas dvoch týždňov bude inštruktor pracovať so študentmi na ich blokoch s prácou s rôznymi chorobami. Diskutujú tiež spolu o chorobách, ktoré poznajú, aby poskytli pohľad na fyzické, duševné a emocionálne zložky chorôb.

 

Tento seminár zahŕňa vysvetľovanie telesných systémov, viac ako 100 chorôb a porúch, a tiež zahŕňa prácu s bylinkami a minerálmi. Tento seminár je určite vhodný pre odborníka pracujúceho s alternatívnymi metódami. Pracuje tiež s hĺbkovým pochopením chorôb z intuitívneho pohľadu.

 

Počas tohto kurzu rovnako objavíte skryté presvedčenia, ktoré voči jednotlivým chorobám máte a ktoré môžu brániť vašim schopnostiam liečiť emocionálnu nerovnováhu v druhých a v sebe samých. Keď zmeníme v sebe tieto presvedčenia, zmení sa aj naša schopnosť pracovať s jednotlivými poruchami.

 

Pocity, emócie, presvedčenia a programy ovplyvňujú to, ako sa správame a majú veľký vplyv na pohodu v našom tele.

 

Naučíte sa tiež programy, systémy presvedčenia, intuitívne vhľady, lieky a doplnky, ktoré Vianna považuje za hodnotné, pretože sa týkajú určitých chorôb a porúch.

 

Po dokončení budete o krok bližšie k svojmu titulu „ThetaHealing Master“.

 

Seminár zahŕňa: Knihu „Theta Léčení, Konkrétní nemoci a potíže od A do Z“

 

 

Trvanie : 2 týždne, zvyčajne 5 dní a potom 2 dni pauza, počas dvoch po sebe nasledujúcich týždňov

 

Predpoklady k absolvovaniu seminára: Základný kurz (basic DNA), Pokročilý kurz Advanced DNA, Hlbšie kopanie (Dig Deeper) a Intuitívna anatómia

Termíny kurzu :

13.-24.11.2024 online/Bratislava

bottom of page