top of page

Rastliny

Tento seminár je venovaný tajnému intuitívnemu svetu rastlín, stromov a elementálov a ponúka hlboký ponor do toho, ako komunikovať s rastlinnou ríšou druhej roviny existencie.

Druhá rovina existencie nás učí byť v harmónii s rastlinami, stromami a elementálmi. V rámci tejto harmónie sa naučíme prvú lekciu o tom, ako rastliny využívajú svetelnú energiu na liečenie. Naučte sa, ako liečiť rastlinu a ako umožniť rastlinnej ríši, aby liečila vás.

Na tomto seminári sa Vianna podelila aj o svoje vedomosti o tom, ako naozaj dobre záhradníčiť a čo esencie rastlín prinášajú do nášho tela.

Zistite, ako komunikovať s rastlinami, prečo sú stromy najmúdrejšími bytosťami na našej planéte, a ako prijať liečenie od rastlín. Zistite, aký prínos má rastlinná ríša pre svet a pre vás! Pochopte, čo nás rastlinná ríša učí o svetelnej energii a ako túto svetelnú energiu využiť na výživu nášho tela. Každá rastlina má iné vibračné frekvencie a objavte, čo vytvára materský strom, otcovský strom, portálové stromy a mnoho rôznych druhov rastlín a ako medzi sebou komunikujú.

Seminár zahŕňa : Manuál Rastliny

 

Predpoklady k absolvovaniu seminára: Základný kurz DNA, Pokročilý kurz DNA, Hlbšie kopanie (Dig deeper)

Najbližšie termíny: 

Momentálne nemáme naplánované žiadne termíny, v prípade záujmu o tento kurz sa mi prosím ozvite a naplánujeme spoločne nejaký termín.

bottom of page