top of page

Zvieratá

Tento jedinečný seminár bol vytvorený pre tých, ktorí milujú zvieratá a majú hlboké spojenie a blízkosť so všetkým živým. Na tomto seminári získate hlbšie porozumenie a dôveru pri liečení zvierat. Dozviete

sa tiež, prečo sa ako ľudia správame tak, ako sa správame, ako skutočne funguje naša DNA a ako prostredníctvom DNA uskutočniť zmeny v našom živote.

Na seminári o zvieratách sa dozviete podrobné informácie o tretej rovine existencie, kde žijeme ako ľudia a zvieratá. Mnohí, ktorí absolvujú tento seminár, sa dozvedia veľké množstvo informácií o tom, ako komunikovať so zvieratami. Vyskúšate si niekoľko cvičení, pri ktorých sa naučíte, ako pracovať so zvieratami, či už sú domestikované alebo divoké, ako sa učiť od zvieracej ríše a vidieť svet okolo nás v novom svetle. Vďaka pochopeniu zvieracej ríše získate možnosť nahliadnuť do vlastnej ľudskej prirodzenosti a spôsobu bytia. Vďaka tomuto semináru budete môcť rozšíriť svoje vedomosti a pripraviť sa na informácie v seminári Roviny existencie.

Seminár zahŕňa : Manuál Zvieratá

 

Trvanie : 1-2-dňový v závislosti od toho, koľko zvierat má inštruktor na seminári.

 

Predpoklady k absolvovaniu seminára: Základný kurz DNA, Pokročilý kurz DNA

Najbližšie termíny: 

Momentálne nemáme naplánované žiadne termíny, v prípade záujmu o tento kurz sa mi prosím ozvite a naplánujeme spoločne nejaký termín.

bottom of page