top of page

so 25. 3.

|

Bratislava

Ja a môj vnútorný okruh

Ja a môj vnútorný okruh
Ja a môj vnútorný okruh

Čas a miesto

25. 3. 2023, 14:00 – 26. 3. 2023, 20:00

Bratislava, Bratislava, Slovensko

O podujatí

Neustále rastieme a vyvíjame sa a počas procesu rastu je veľmi dôležité mať okolo nás zdravý podporný okruh ľudí, a rozvíjať s nimi zdravé vzťahy. Len ak máme okolo seba tých správnych a podporných ľudí, môžeme v živote napredovať s dôverou.

Tento kurz skutočne zmení váš život. Pripraví vás na posun vpred tým, že vám poskytne jasnosť a rozlišovanie v tom, kto by mal byť súčasťou vášho vnútorného kruhu a ako na sebe pracovať, aby ste začali priťahovať správnych a podobne zmýšľajúcich ľudí, a aby sa títo ľudia stali súčasťou vášho života.

„Ja a môj vnútorný okruh ľudí“ je kurz, ktorý dáva priestor posunúť sa vpred v úspechu v každom aspekte vášho života tým, že okolo vás postavíte správnych ľudí, a že budete vedieť, kto by mal byť vaším najlepším priateľom.

Na tomto seminári vás naučíme, ako rozpoznať svoj vnútorný okruh ľudí a ako rozlíšiť, v akej úrovni vývoja sú ľudia okolo vás. Ukážeme vám rôzne fázy mysle: detskú, dospelú fázu a fázu tzv. mudrca.

 Ako liečitelia, ak ste mnohokrát obklopení ľuďmi, ktorí potrebujú neustále povzbudenie. To je však mnohokrát náročné na energiu. Preto by niektorí ľudia vo vašom vnútornom kruhu mali byť tí, ktorí vám to vrátia a podporia vás.

Naučíme vás, prečo sa váš vnútorný kruh tak veľmi mení. Prečo presúvate svojich priateľov a s akými priateľmi sa potrebujete obklopiť, aby ste boli nabití a cítili sa dobre a aby ste sa to potom mohli vrátiť svetu.

Učíme vás, ako pracovať s každou fázou mysle. Takto pochopíte svojich klientov a svoje okolie a to, kde sa nachádzajú, a môžete im pomôcť pohnúť sa vpred.

Tento seminár bude v budúcnosti podmienkou ku kurzu DNA 4.

Trvanie kurzu : 2 dni

Podmienky k absolvovaniu kurzu : absolvovaný Základný seminár (Basic) DNA1, Pokročilý seminár (Advanced) DNA2 a Dig Deeper (Hlbšie kopanie)

Dátum: 25. marec - 26. marec 2023 od 9:00 do cca 16:00

Miesto konania: Bratislava

Kurzom vás prevedie certifikovaná lektorka ThetaHealing®, terapeutka Andrea Valentínyová. Viac info na FB. https://www.facebook.com/andrea.val2/

Cena za 2-dňový seminár: 368,- EUR

Cena zahŕňa dvojdňový intenzívny workshop - lektorné, cena za priestory a malé občerstvenie, medzinárodný certifikát, manuál.

Vašu účasť, či záujem o ďalšie informácie potvrďte mailom na: avalentinyova@gmail.com (0918623366).

Počet miest na kurze je limitovaný. Vaše mie

sto bude záväzne rezervované po zaslaní mailovej rezervácie a následne po uhradení registračného poplatku. Viac informácií dostane každý záujemca do mailu.

Registrácia je potrebná na adrese  : https://member.thetahealing.com/member/seminar/registration/265078

Ďakujem a teším sa na Vás,  S láskou Andrejka

Zdieľajte toto podujatie

bottom of page