top of page

st 08. 11.

|

Bratislava

DNA 3

Čas a miesto

08. 11. 2023, 16:00 – 12. 11. 2023, 23:00

Bratislava, Bratislava, Slovensko

O podujatí

DNA 3 je kurz pre pokročilých študentov techniky ThetaHealing. Naučíte sa viac do hĺbky pracovať s anorganickými a organickými materiálmi. Ako vystúpiť z našej vlastnej paradigmy a rýchlo dosiahnuť prospešné zmeny v zdraví a v našom blahobyte. Je ďaľším krokom k zmajstrovaniu vedomia, že každý vytvára svoju realitu a so správnymi vedomosťami z nej môže podľa vlastnej vôle vystúpiť.

Procesy v tomto kurze zahŕňajú prácu s hlbokými programami odporu, prácu s presvedčeniami na ešte lepšie spoznanie samých seba, intuitívna aktivácia Večných molekúl a merkaby tela; spirituálnu bilokáciu (stav keď sa nachádzame na dvoch miestach naraz); pochopenie energetických polí anorganického materiálu a sily našich slov vytvoriť našu realitu.

Absolventi tohto kurzu oceňujú okamžité a veľmi viditeľné zlepšenia svojich intuitívnych schopností. Život môže nabrať novú ľahkosť, keď budete praktizovať tieto jedinečné učenia pre seba a svojich klientov, a objavíte skutočný potenciál svojej úžasnej mysle.

Tento kurz ponúka pôsobivé rozšírenie našich schopností v technike ThetaHealing a odporúčame ho všetkým, ktorí chcú žiť v neustálom spojení so 7. rovinou a so Stvoriteľom všetkého, čo je.

Súčasťou seminára je množstvo cvičení, ktoré pomáhajú zmeniť náš svet okolo nás. Naučte sa, ako si vytvoriť vlastnú realitu a zároveň uvoľniť bloky, ktoré vám bránia vo vytváraní tejto reality.

Trvanie : 5 dní

Predpoklady k absolvovaniu seminára: Základný kurz (basic DNA), Pokročilý kurz Advanced DNA, Hlbšie kopanie (Dig Deeper) a Intuitívna anatómia Alebo Základný kurz (basic DNA), Pokročilý kurz Advanced DNA, Hlbšie kopanie (Dig Deeper), Ja a Stvoriteľ, Ja a môj vnútorný okruh ľudí, Svetové vzťahy

Dátum: 8.- 12. november 2023 

Čas : cez týždeň (8.-10.11.23 od 16:00 do 22:00, cez víkend od 9:00 do cca 16:00)

Miesto konania: Bratislava (presné miesto bude upresnené)

Cena za 5-dňový seminár: 880,- EUR

Seminár zahŕňa: ThetaHealing DNA 3 Manuál pre praktikov

K registrácii je potrebné sa zaregistrovať aj na adrese : https://member.thetahealing.com/member/seminar/registration/265071

Vašu účasť, či záujem o ďalšie informácie potvrďte mailom na: andrea@trit.sk (0918623366).

Ďakujem a teším sa na Vás.

S láskou,

Andrejka

Zdieľajte toto podujatie

bottom of page