top of page

ne 15. 9.

|

Bratislava

Zvieratá

Zvieratá
Zvieratá

Čas a miesto

15. 9. 2024, 9:00 – 16:00

Bratislava, Bratislava, Slovensko

O podujatí

Tento jedinečný seminár bol vytvorený pre tých, ktorí milujú zvieratá a majú hlboké spojenie a blízkosť so všetkým živým. 

Na tomto seminári získate hlbšie porozumenie a dôveru pri liečení zvierat. Dozviete sa tiež, prečo sa ako ľudia správame tak, ako sa správame, ako skutočne funguje naša DNA a ako prostredníctvom DNA uskutočniť zmeny v našom živote.

Na seminári o zvieratách sa dozviete podrobné informácie o tretej rovine existencie, kde žijeme ako ľudia a zvieratá. Mnohí, ktorí absolvujú tento seminár, sa dozvedia veľké množstvo informácií o tom, ako komunikovať so zvieratami. 

Vyskúšate si niekoľko cvičení, pri ktorých sa naučíte, ako pracovať so zvieratami, či už sú domestikované alebo divoké, ako sa učiť od zvieracej ríše a vidieť svet okolo nás v novom svetle. Vďaka pochopeniu zvieracej ríše získate možnosť nahliadnuť do vlastnej ľudskej prirodzenosti a spôsobu bytia. Vďaka tomuto semináru budete môcť rozšíriť svoje vedomosti a pripraviť sa na informácie v seminári Roviny existencie.

Seminár zahŕňa : Manuál Zvieratá

Trvanie kurzu : 1 deň

Predpoklady k absolvovaniu kurzu : absolvovaný Základný seminár (Basic) DNA1, Pokročilý seminár (Advanced) DNA2, Hlbšie kopanie

Dátum: 15. september 2024 

Čas : od 9:00 do cca 16:00

Miesto konania: Bratislava (presné miesto bude upresnené), kurz je tiež možné absolvovať online.

Cena za 1-dňový seminár: 190,- EUR

K registrácii je potrebné sa zaregistrovať aj na adrese : https://member.thetahealing.com/member/seminar/registration/330369

Vašu účasť, či záujem o ďalšie informácie potvrďte mailom na: avalentinyova@gmail.com (0918623366).

Ďakujem a teším sa na Vás.

S láskou,

Andrejka

Zdieľajte toto podujatie

bottom of page