top of page

pi 27. 10.

|

zoom

Svetové vzťahy, online, Banská Bystrica

Čas a miesto

27. 10. 2023, 9:00 – 31. 10. 2023, 9:00

zoom

O podujatí

Počas seminára „Svetové vzťahy“ sa zameriame na rôzne kultúry a s tým spojené presvedčenia tak, aby sme vytiahli na povrch z nášho podvedomia skryté súčasné a minulé problémy s rasami, náboženstvami a ľuďmi. Akonáhle si tieto presvedčenia zvedomíme, skrytá nenávisť a odpor, ktoré siahajú mnohokrát do minulých storočí, sa uvoľní. To umožní účastníkom prijať ľudí a kultúry sveta so skutočnou bezpodmienečnou láskou.

Študenti, následne pomocou práce s presvedčeniami, nachádzajú a uvoľňujú negatívne pocity a programy iných kultúr a ľudí po celom svete.

V dnešnej dobe sa svet stal oveľa menším miestom. Kultúry sa omnoho častejšie dostávajú do kontaktu vďaka cestovaniu lietadlom a vyvinutým technológiám. Z tohto dôvodu sa stáva nevyhnutnosťou porozumieť a prijať iné kultúry. Študenti, ktorí absolvovali prvý seminár o svetových vzťahoch, boli prekvapení, koľko negatívnych nevedomých myšlienok, pocitov a emócií vyšlo najavo počas sedení a práce s presvedčeniami. V mnohých prípadoch to boli genetické presvedčenia (presvedčenia našich predkov) spojené so strachom, nenávisťou a hnevom voči iným krajinám, zemiam a ich ľuďom, o ktorých vôbec netušili, že ich majú. Seminár o svetových vzťahoch je mocným nástrojom na odstránenie vnútorného a vonkajšieho konfliktu v sebe voči ostatným.

Trvanie : 5 dní

Predpoklady k absolvovaniu seminára : Základný kurz (basic DNA), Pokročilý kurz Advanced DNA a Hlbšie kopanie (Dig Deeper).

Dátum: 27.- 31. október 2023 

Čas : 

 od 9:00 do cca 15:00

Miesto konania: Online/Banská Bystrica

Cena za 5-dňový seminár: 720,- EUR

Seminár zahŕňa: Manuál pre praktikov - Svetové vzťahy

K registrácii je potrebné sa zaregistrovať aj na adrese : https://member.thetahealing.com/member/seminar/registration/302766

Vašu účasť, či záujem o ďalšie informácie potvrďte mailom na: andrea@trit.sk (0918623366).

Ďakujem a teším sa na Vás.

S láskou,

Andrejka

Zdieľajte toto podujatie

bottom of page