top of page

ne 19. 11.

|

Bratislava

Rastliny

Rastliny
Rastliny

Čas a miesto

19. 11. 2023, 9:00 – 16:00

Bratislava, Bratislava, Slovensko

O podujatí

Tento seminár je venovaný tajnému intuitívnemu svetu rastlín, stromov a elementálov a ponúka hlboký ponor do toho, ako komunikovať s rastlinnou ríšou druhej roviny existencie.

Druhá rovina existencie nás učí byť v harmónii s rastlinami, stromami a elementálmi. V rámci tejto harmónie sa naučíme prvú lekciu o tom, ako rastliny využívajú svetelnú energiu na liečenie. Naučte sa, ako liečiť rastlinu a ako umožniť rastlinnej ríši, aby liečila vás.

Na tomto seminári sa Vianna podelila aj o svoje vedomosti o tom, ako naozaj dobre záhradníčiť a čo esencie rastlín prinášajú do nášho tela.

Zistite, ako komunikovať s rastlinami, prečo sú stromy najmúdrejšími bytosťami na našej planéte, a ako prijať liečenie od rastlín. Zistite, aký prínos má rastlinná ríša pre svet a pre vás! Pochopte, čo nás rastlinná ríša učí o svetelnej energii a ako túto svetelnú energiu využiť na výživu nášho tela. Každá rastlina má iné vibračné frekvencie a objavte, čo vytvára materský strom, otcovský strom, portálové stromy a mnoho rôznych druhov rastlín a ako medzi sebou komunikujú.

Seminár zahŕňa : Manuál Rastliny

Trvanie kurzu : 1 deň

Predpoklady k absolvovaniu kurzu : absolvovaný Základný seminár (Basic) DNA1 a Pokročilý seminár (Advanced) DNA2 

Dátum: 19. november 2023 

Čas : od 9:00 do cca 16:00

Miesto konania: Bratislava (presné miesto bude upresnené)

Cena za 1-dňový seminár: 190,- EUR

K registrácii je potrebné sa zaregistrovať aj na adrese : https://member.thetahealing.com/member/seminar/registration/295524

Vašu účasť, či záujem o ďalšie informácie potvrďte mailom na: avalentinyova@gmail.com (0918623366).

Ďakujem a teším sa na Vás.

S láskou,

Andrejka

Zdieľajte toto podujatie

bottom of page