top of page

so 02. 12.

|

zoom

Manifestácia a hojnosť - ONLINE

Manifestácia a hojnosť  - ONLINE
Manifestácia a hojnosť  - ONLINE

Čas a miesto

02. 12. 2023, 13:00 – 03. 12. 2023, 19:00

zoom

O podujatí

Koncept zhmotňovania v technike ThetaHealing®, je založený na Presvedčení, že cez spojenie so Stvoriteľom všetkého čo je, možeme tvoriť našu realitu vo fyzickom svete. Každé tvrdenie, myšlienka a akcia sa zhmotňuje v našich životoch. Každé rozhodnutie je zrkadlovým obrazom toho, čo sme sa rozhodli vytvoriť. To, čo si myslíme a čo hovoríme sa prejavuje v našich životoch v náš prospech alebo na škodu. 

Pokiaľ budeme neustále tvrdiť, že sme chudobní, budeme chudobní. Ak budeme neustále hovoriť, že máme v živote finančnú hojnosť, budeme ju mať. Preto je veľmi dôležité myslieť pozitívne.

Pravdou je, že vytvárame našu vlastnú realitu a je možné zhmotňovať to najlepšie, čo nám svet môže ponúknuť. Najprv sa ale musíme rozhodnúť, čo v živote chceme. Snívate o tom, že zažijete život, ktorý chcete? Mnohí majú sny a predstavy, ale nepremieňajú ich na realitu aj napriek hľadaniu.

Tento kurz používa úžasný dotazník, ktorý vám pomôže nájsť mnoho prekvapivých a hlboko skrytých blokov stojacich medzi vami a vašimi cieľmi. Ukazuje vám, ako kopať hlboko, aby ste ich vyčistili. Učí vás o zámere a Božskom načasovaní, po ktorom nasleduje to, ako všetko vo vašom živote začne pracovať pre vás. Kurz vám tiež ponúkne nové pozitívne pocity, ktoré potrebujete na vytvorenie hojnosti vo svojom živote.

Mnoho ľudí sa pokúša použiť ThetaHealing® na stiahnutie úplného finančného úspechu bez prvotného energetického testovania, a bez toho aby zistili, čo ich môže blokovať. V niektorých prípadoch sa títo ľudia rozčuľujú, že nedosiahnu okamžité výsledky. Na tomto seminári sa naučíte, ako vyčistiť tieto možné bloky, ako vytvoriť plán, nastaviť svoje zámery a sledovať svoje nápady na dosiahnutie vašich úspechov. 

Nie je to rýchly manuál, ale skôr univerzálny nástroj sebaobjavovania, aby ste využili svoj potenciál zbohatnúť vo všetkých aspektoch vášho života. Počas semináru ThetaHealing® Zhotňovanie a Hojnosť, vás certifikovaný inštruktor prevedie nasledovnými cvičeniami :

Nahrávky na jednoduchšie zhmotňovanie v meditácii theta

Pokiaľ nás niečo blokuje v hojnosti, zriedka je to o peniazoch

Cvičenie na odstránenie blokov

Cvičenie: Božské načasovanie

Cvičenie: Rozpamätanie sa na budúcnosť

Cvičenie: Ako vytvoriť svoju budúcnosť zo siedmej roviny bytia, tým najvyšším a najlepším spôsobom

Cvičenie: Požehnaj svoje peniaze

Trvanie kurzu : 2 dni

Predpoklady k absolvovaniu kurzu : absolvovaný Základný seminár (Basic) DNA1, Pokročilý seminár (Advanced) DNA2 a Dig Deeper (Hlbšie kopanie)

Dátum: 2.- 3. decembra 2023 

Čas : od 13:00 do cca 19:00

Miesto konania: online (zoom)

Cena za seminár: 386,- EUR

K registrácii je potrebné sa zaregistrovať aj na adrese : https://member.thetahealing.com/member/seminar/registration/296178

Vašu účasť, či záujem o ďalšie informácie potvrďte mailom na: avalentinyova@gmail.com (0918623366).

Ďakujem a teším sa na Vás.

S láskou,

Andrejka

Zdieľajte toto podujatie

bottom of page