top of page

so 30. 4.

|

Bratislava

Manifestácia a hojnosť

Čas a miesto

30. 4. 2022, 9:00 – 01. 5. 2022, 16:00

Bratislava, Bratislava, Slovensko

O podujatí

Neustále rastieme a vyvíjame sa a počas procesu rastu je veľmi dôležité mať okolo nás zdravý podporný okruh ľudí, a rozvíjať s ním vzťah. Len so správnym podporným tímom, môžeme v živote napredovať s dôverou.

Tento kurz skutočne zmení váš život. Pripraví vás na posun vpred tým, že vám poskytne jasnosť a rozlišovanie v tom, kto by mal byť súčasťou vášho vnútorného kruhu a ako na sebe pracovať, aby ste začali priťahovať správnych a podobne zmýšľajúcich ľudí, aby sa stali súčasťou vášho vnútorného kruhu.

„Ja a môj vnútorný okruh ľudí“ je kurz, ktorý dáva priestor posunúť sa vpred v úspechu v každom aspekte vášho života tým, že okolo vás postavíte správnych ľudí, a že budete vedieť, kto by mal byť vaším najlepším priateľom.

Na tomto seminári vás naučíme, ako rozpoznať svoj vnútorný okruh ľudí a ako rozlíšiť, v akej úrovni vývoja sú ľudia okolo vás. Ukážeme vám rôzne fázy mysle: detskú, dospelú fázu a fázu tzv. mudrca.

Ako liečitelia, ak ste mnohokrát obklopení ľuďmi, ktorí potrebujú neustále povzbudenie. To je však mnohokrát náročné na energiu. Preto by niektorí ľudia vo vašom vnútornom kruhu mali byť tí, ktorí vám to vrátia.

Naučíme vás, prečo sa váš vnútorný kruh tak veľmi mení. Prečo presúvate svojich priateľov a s akými priateľmi sa potrebujete obklopiť, aby ste boli nabití a cítili sa dobre a aby ste sa to potom mohli vrátiť svetu.

Učíme vás, ako pracovať s každou fázou mysle. Takto pochopíte svojich klientov a svoje okolie a to, kde sa nachádzajú, a môžete im pomôcť pohnúť sa vpred.

Tento seminár bude v budúcnosti podmienkou ku kurzu DNA 4.

Trvanie kurzu : 2 dni

Podmienky k absolvovaniu kurzu :

absolvovaný Základný seminár (Basic) DNA1, Pokročilý seminár (Advanced) DNA2 a Dig Deeper (Hlbšie kopanie)

Dátum: 30.apríl - 1. máj 2022 od 9:00 do cca 16:00

Miesto konania: Bratislava

Cena za 2-dňový seminár: 361,- EUR

Registračný poplatok vo výške 36,-Eur, prosím poslať na účet SK34 1100 0000 0029 4611 9685 (Tatrabanka, a.s.), informácie pre príjemcu uveďte Vaše celé meno + Thetahealing.

Zvyšnú sumu vo výške 325,-Eur za kurz je potrebné uhradiť do začiatku kurzu priamo lektorke v hotovosti, alebo na účet číslo: SK34 1100 0000 0029 4611 9685 (Tatrabanka, a.s.), do poznámky pre príjemcu uveďte svoje meno.

Cena zahŕňa dvojdňový intenzívny workshop - lektorné, cena za priestory a malé občerstvenie, medzinárodný certifikát, manuál.

Registrácia je potrebná na adrese : https://www.thetahealing.com/seminar-register.html, kód kurzu je D2HET.

Ďakujem a teším sa na Vás :)

S láskou

Andrejka

Zdieľajte toto podujatie

bottom of page