top of page

pi 27. 10.

|

Niyama Yogastudio, Banská Bystrica

Dúhové Deti, mladí dospelí, Banská Bystrica

Čas a miesto

27. 10. 2023, 9:00 – 01. 11. 2023, 15:00

Niyama Yogastudio, Banská Bystrica, Horná 14, 974 01 Banská Bystrica

O podujatí

PRE KOHO JE KURZ URČENÝ :

Mladí dospelí vo veku 10 – 14 rokov.

ČO SA NAUČÍTE :

Tento seminár napĺňa Vianninu víziu vyučovania Dúhových detí. Cieľom je navýšiť a rozvinúť vaše intuitívne schopnosti. Naučíte sa 16 rôznych cvičení, ktoré môžete praktizovať buď ako dieťa alebo mladý dospelý, aby ste sa plne prepojili so svojimi schopnosťami.

Dúhové deti, dospievajúci, mladý dospelý, sú intuitívne nadaní jedinci, ktorí sú mimoriadne milujúci, so spomienkami na iné časy a miesta, ktoré so sebou prinášajú nekonečnú lásku a trpezlivosť.Dúhové deti sú múdre duše, ktoré ponúkajú novú múdrosť a majú schopnosť zmeniť svet okolo seba. Sú citliví, súcitní a uvedomujú si pocity druhých.

Indigové deti uviedli nový vek a môžu byť ovplyvnené negativitou okolo nich, ale aj vďaka tomuto kurzu sa z nich môžu stať tzv. dúhové deti (Rainbow Children).

Seminár Dúhové deti je určený pre nich, ich rodičov. Tento pozoruhodný program potvrdí a posilní ich duchovný rozvoj v bezpečnom a milujúcom prostredí, aby sa mohli podeliť o svoje vlastné špeciálne dary s ostatnými.

Naučíte sa, ako sa spojiť so Stvoriteľom: potom sa naučíte širokú škálu techník ThetaHealing®, ako napríklad ako pracovať s presvedčeniami, ako vytvárať pozitívne pocity; empatické čítania; uzdravenie tela a duše; vedené meditácie; čítanie budúcnosti, práca so strážnymi anjelmi.

Prostredníctvom siedmich rovín existencie sa študenti naučia úžasné spôsoby komunikácie s anjelmi a rastlinami; ako liečiť kryštálmi; ako sa prepojiť so silovými zvieratami; bubnovanie a totemy, plus rozvíjať ich telekinézu; a vedieť, ako zmeniť auru a liečiť zvieratá.

TRVANIE:

Ide o 5-dňový kurz.

Ide o jediný kurz, kde je počet dní variabilný, aby sme mali dostatok času sa do toho ponoriť, a zároveň mali priestor sa sústrediť, navrhujem 6 dní.

TERMÍN KURZU:

27.10 – 31.10.22 : od 9 – 15h (s hodinovou pauzou na obed)

MIESTO KONANIA :

Niyama YogaStudio, Dolná 14, Banská Bystrica

CENA :

Cena za 5-dňový seminár: 690,- eur, v prípade, že sa kurzu zúčastnia dve deti z jednej rodiny cena bude 600,- EUR/dieťa.

Cena zahŕňa workshop - lektorné, cena za priestory a malé občerstvenie, medzinárodný certifikát, manuál od Vianny Stibal.

REGISTRÁCIA :

K registrácii je potrebné sa zaregistrovať aj na adrese : https://member.thetahealing.com/member/seminar/registration/286670

Ďakujem a teším sa na stretnutie.

S láskou,

Andrejka

Zdieľajte toto podujatie

bottom of page