top of page

po 16. 10.

|

zoom

Dig Deeper - Pokročilý seminár ThetaHealing® ONLINE

Dig Deeper - Pokročilý seminár ThetaHealing®   ONLINE
Dig Deeper - Pokročilý seminár ThetaHealing®   ONLINE

Čas a miesto

16. 10. 2023, 9:00 – 18. 10. 2023, 13:00

zoom

O podujatí

Seminár „Hlbšie kopanie“ (Dig Deeper) je vytvorený tak, aby umožnil ThetaHealerom natrénovať si základné techniky, upevniť základy a dal používateľovi tipy, ktoré potrebuje na to aby si viac veril pri dolovaní klientových hlbokých koreňových presvedčení.

Bez toho, aby sme úspešne identifikovali koreň problému, nebudete vedieť, ktoré presvedčenia zmeniť. Môže to tiež znamenať, že zmeny bude klient cítiť len dočasne a nevyčistené negatívne presvedčenia mu môžu brániť v skutočnom vyliečení sa.

Tento seminár Vám umožní pomôcť Vašim klientom pochopiť ich vlastné správanie a životy, a následne, cez liečenie, sa cítiť po ukončení sedenia vyvážene a jasne.

Seminár „Hlbšie kopanie“ Vám pomôže zlepšiť Vaše zručnosti a skúsenosti v práci na sebe a iných. Budete vedieť uvoľniť a odhaliť skryté presvedčenia, z ktorých reagujeme. Pod vedením inštruktorky budete mať dostatočný priestor na praktické precvičovanie počas celého kurzu.

Dátum: 16.- 18. október 2023 

Čas : od 9:00 do cca 13:00

Miesto konania: online

Cena za seminár: 386,- EUR

Podmienkou účasti na seminári je predchádzajúce absolvovanie seminárov Basic DNA, Advanced DNA.

Cena zahŕňa dvojdňový intenzívny workshop - lektorné, cena za priestory a malé občerstvenie, medzinárodný certifikát, manuál a knihu od Vianny Stibal.

K registrácii je potrebné sa zaregistrovať aj na adrese : https://member.thetahealing.com/member/seminar/registration/304053

Vašu účasť, či záujem o ďalšie informácie potvrďte mailom na: avalentinyova@gmail.com (0918623366).

Ďakujem a teším sa na Vás.

S láskou,

Andrejka

Zdieľajte toto podujatie

bottom of page