top of page

ut 29. 11.

|

Banská Bystrica

Dig Deeper - Pokročilý seminár ThetaHealing®

Čas a miesto

29. 11. 2022, 8:30 SEČ – 30. 11. 2022, 15:30 SEČ

Banská Bystrica, Horná 14, 974 01 Banská Bystrica, Slovensko

O podujatí

Seminár „Hlbšie kopanie“ (Dig Deeper) je vytvorený tak, aby umožnil ThetaHealerom natrénovať si základné techniky, upevniť základy a dal používateľovi tipy, ktoré potrebuje na to aby si viac veril pri dolovaní klientových hlbokých koreňových presvedčení.

Bez toho, aby sme úspešne identifikovali koreň problému, nebudete vedieť, ktoré presvedčenia zmeniť. Môže to tiež znamenať, že zmeny bude klient cítiť len dočasne a nevyčistené negatívne presvedčenia mu môžu brániť v skutočnom vyliečení sa.

Tento seminár Vám umožní pomôcť Vašim klientom pochopiť ich vlastné správanie a životy, a následne, cez liečenie, sa cítiť po ukončení sedenia vyvážene a jasne.

Seminár „Hlbšie kopanie“ Vám pomôže zlepšiť Vaše zručnosti a skúsenosti v práci na sebe a iných. Budete vedieť uvoľniť a odhaliť skryté presvedčenia, z ktorých reagujeme. Pod vedením inštruktorky budete mať dostatočný priestor na praktické precvičovanie počas celého kurzu.

Dátum: 29. -30. november 2022 Čas : od 8:30 do cca 15:30

Miesto konania: Banská Bystrice (presné miesto bude upresnené)

Cena za 2-dňový seminár: 368,- EUR

Podmienkou účasti na seminári je predchádzajúce absolvovanie seminárov Basic DNA, Advanced DNA.

Cena zahŕňa dvojdňový intenzívny workshop - lektorné, cena za priestory a malé občerstvenie, medzinárodný certifikát, manuál a knihu od Vianny Stibal.

K registrácii je potrebné sa zaregistrovať aj na adrese : https://www.thetahealing.com/seminar-register.html, kód kurzu je UWZMF.

Vašu účasť, či záujem o ďalšie informácie potvrďte mailom na: andrea@trit.sk (0918623366).

Ďakujem a teším sa na Vás.

S láskou,

Andrejka

Zdieľajte toto podujatie

bottom of page