top of page

Fri, Sep 27

|

Bratislava

Základný seminár ThetaHealing (Basic DNA) Bratislava

Time & Location

Sep 27, 2024, 2:00 PM GMT+2 – Sep 29, 2024, 4:00 PM GMT+2

Bratislava, bude upresnená

About the event

Pozývame ťa na Základný kurz liečenia a práce s metódou ThetaHealing®, ktorý ťa naučí techniky vedúce k odomknutiu najvyššieho ľudského potenciálu cez aktiváciu 12 reťazcov DNA.

ThetaHealing® je komplexná meditačná technika, ktorá umožňuje hlbokú a zároveň okamžitú zmenu vo osobnom živote, v partnerstve, vzťahoch, v práci, zdraví. Pomôže vám prežívať plnohodnotný, radosťou naplnený život.

Jadrom tohto kurzu je osvojenie a precvičenie si techník, ktoré vám umožnia zmeniť vzorce správania, resp. presvedčenia, ktoré sme si vytvorili sami alebo získali z vonkajšieho prostredia, na základnej, genetickej, historickej alebo duševnej úrovni.

Medzi ďalšie témy patria : - Rozlišovanie svojej intuície od svojich myšlienok - Úvod do zhmotňovania - Intuitívne telesné skenovanie - Skupinové liečenie - Čítanie budúcnosti - Spriaznené duše - Sedem úrovní existencie

ThetaHealing® Základný seminár je prvý zo seminárov, po ktorom sa stanete certifikovaným používateľom metódy ThetaHealing®. Tento seminár (Basic DNA), pokročilý seminár (Advanced DNA) a technika dolovania (Dig Deeper) sú tri hlavné piliere, ktoré vám umožnia pracovať na sebe do hĺbky alebo ako liečiteľ metódy ThetaHealing®.

Dátum: 27. - 29. 9. 2024

piatok od 14:00 - cca 20:00

sobota od 9.00 - cca 17:00

nedeľa od 9:00 - cca 16:00

Miesto konania: Bratislava

Kurzom vás prevedie certifikovaná lektorka ThetaHealing®, terapeutka Andrea Valentínyová.

Cena za 3-dňový seminár: 404,- eur Cena zahŕňa trojdňový intenzívny workshop - lektorné, cena za priestory a malé občerstvenie, medzinárodný certifikát, 80-stránový manuál a knihu od Vianny Stibal.

Vašu účasť, či záujem o ďalšie informácie potvrďte mailom na: avalentinyova@gmail.com, alebo na 0918623366.

Počet miest na kurze je limitovaný. Vaše miesto bude záväzne rezervované po zaslaní mailovej rezervácie a po uhradení registračného poplatku vo výške 54,-Eur.

Registrácia je potrebná na adrese : https://member.thetahealing.com/member/seminar/registration/323364

Ďakujeme a tešíme sa na vás,

Andrejka

Share this event

bottom of page