top of page

Wed, Aug 21

|

zoom

Svetové vzťahy, online

Time & Location

Aug 21, 2024, 4:00 PM – Aug 25, 2024, 10:00 PM

zoom

About the event

Počas seminára „Svetové vzťahy“ sa zameriame na rôzne kultúry a s tým spojené presvedčenia tak, aby sme vytiahli na povrch z nášho podvedomia skryté súčasné a minulé problémy s rasami, náboženstvami a ľuďmi. Akonáhle si tieto presvedčenia zvedomíme, skrytá nenávisť a odpor, ktoré siahajú mnohokrát do minulých storočí, sa uvoľní. To umožní účastníkom prijať ľudí a kultúry sveta so skutočnou bezpodmienečnou láskou.

Študenti, následne pomocou práce s presvedčeniami, nachádzajú a uvoľňujú negatívne pocity a programy iných kultúr a ľudí po celom svete.

V dnešnej dobe sa svet stal oveľa menším miestom. Kultúry sa omnoho častejšie dostávajú do kontaktu vďaka cestovaniu lietadlom a vyvinutým technológiám. Z tohto dôvodu sa stáva nevyhnutnosťou porozumieť a prijať iné kultúry. Študenti, ktorí absolvovali prvý seminár o svetových vzťahoch, boli prekvapení, koľko negatívnych nevedomých myšlienok, pocitov a emócií vyšlo najavo počas sedení a práce s presvedčeniami. V mnohých prípadoch to boli genetické presvedčenia (presvedčenia našich predkov) spojené so strachom, nenávisťou a hnevom voči iným krajinám, zemiam a ich ľuďom, o ktorých vôbec netušili, že ich majú. Seminár o svetových vzťahoch je mocným nástrojom na odstránenie vnútorného a vonkajšieho konfliktu v sebe voči ostatným.

Trvanie : 5 dní

Predpoklady k absolvovaniu seminára : Základný kurz (basic DNA), Pokročilý kurz Advanced DNA a Hlbšie kopanie (Dig Deeper).

Dátum: 21.- 25. august 2024 

Čas : 

 od 16:00 do cca 22:00

Miesto konania: Online

Cena za 5-dňový seminár: 720,- EUR

Seminár zahŕňa: Manuál pre praktikov - Svetové vzťahy

K registrácii je potrebné sa zaregistrovať aj na adrese : https://member.thetahealing.com/member/seminar/registration/309887

Vašu účasť, či záujem o ďalšie informácie potvrďte mailom na: avalentinyova@gmail.com (0918623366).

Ďakujem a teším sa na Vás.

S láskou,

Andrejka

Share this event

bottom of page