top of page

Mon, Mar 18

|

zoom

Ja a môj partner

Time & Location

Mar 18, 2024, 4:00 PM GMT+1 – Mar 20, 2024, 8:00 PM GMT+1

zoom

About the event

Naše spriaznené duše nás poznajú tak dobre na duchovnej úrovni, že sa naozaj musíte najprv naučiť milovať sami seba, aby vzťahy s nimi fungovali. Tento seminár je navrhnutý tak, aby vám pomohol urobiť ďalší krok vo vašom vzťahu, vo vašom spoločnom vývoji.

Tento seminár nie je len pre páry, ale pre každého, kto chce rozvíjať vzťah, intímny vzťah, partnerstvo na dosiahnutie najvyššieho potenciálu. Pomôže vám vybudovať silné partnerstvo, vybudovať jeho silný základ, udržať váš vzťah svieži a nový. Je navrhnutý tak, aby pomohol vášmu vzťahu pracovať pre vás.

Naučte sa, ako skutočne milovať inú osobu a ako jej dovoliť milovať vás späť. Budete odstraňovať bloky a prekážky, ktoré ste prevzali od našich predkov. Keď skutočne milujeme samých seba, dostaneme sa na ďalšiu úroveň osvietenia. Chceli by ste vedieť, ako žiť svoj život bez toho, aby ste sa báli lásky? Bez viny vo vzťahoch? Byť milovaný svojím partnerom? Pripojte sa k semináru „Ja a môj partner“ a naučte sa to.

Trvanie kurzu : 3 dni po 4 hodiny

Predpoklady k absolvovaniu kurzu : absolvovaný Základný seminár (Basic) DNA1, Pokročilý seminár (Advanced) DNA2 a Dig Deeper (Hlbšie kopanie)

Dátum: 18.- 20. marec 2024 

Čas : od 16:00 do 20:00

Miesto konania: online

Cena za seminár: 386,- EUR

K registrácii je potrebné sa zaregistrovať aj na adrese : https://member.thetahealing.com/member/seminar/registration/310140

Vašu účasť, či záujem o ďalšie informácie potvrďte mailom na: avalentinyova@gmail.com (0918623366).

Ďakujem a teším sa na Vás.

S láskou,

Andrejka

Share this event

bottom of page