top of page

Kto som?

IMG_4698.jpg
IMG_4369.jpg

Moje meno je Andrea Valentínyová a osobnému rozvoju sa venujem od roku 2012.

Dovtedy v mojom živote všetko prebiehalo podľa šablóny a hladko. Aspoň navonok. Doštudovala som Vysokú školu ekonomickú s mimoriadne dobrými výsledkami. Po škole som v ľahkosti vyštudovala prestížny Master vo Francúzskom Cluny a ešte som ho ani nemala ukončený a už som mala pracovnú ponuku. Mala som partnera, úplnú rodinu, zázemie, príjem, byt. Ale postupne, akoby pomaly začala vo mne narastať neuchopiteľná nespokojnosť. Skôr ako som to vôbec mala šancu otvoriť do hĺbky mi roky 2012 a 2013 doniesli hneď 2 veľké zmeny : rozišla som sa a rozviedla s mojim vtedajším partnerom a moja mama začiatkom roku 2013 ochorela a náhle zomrela. Mala som vtedy pocit, že sa mi zrútil svet.

Odvtedy som sa venovala rôznym metódam a technikám, cez etikoterapiu, rôzne sebarozvojové kurzy, ženské kruhy, osobné terapie, ale keď som spoznala techniku ThetaHealing®, zaujalo ma do akej hĺbky táto technika zasahuje, akú jasnosť prináša do mnohých tém. Mnohé otázky a nejasnosti, ktorým som sa venovala roky, mi vďaka tejto technike zapadli na svoje miesto. Všetko bolo odrazu jasnejšie.

Tejto technike sa už venujem štvrtý rok a čím viac idem do hĺbky, tým viac som z nej nadšená.

Z riaditeľky fabriky, ktorá neustále pracovala na sebe vo voľnom čase a na seminároch, som sa tak v novembri roku 2021 stala certifikovanou lektorkou tejto techniky a tiež aktívnou terapeutkou. Dnes pomáham desiatkam ľudí nachádzať svoju cestu, svoju vnútornú silu, aby sa mohli aj oni stať aktívnymi tvorcami svojho života. Už dnes v tak krátkom čase vnímam, ako táto práca, cez mojich úžasných klientov a žiakov pomáha ďalším a ďalším ľudom. S veľkou vďačnosťou pozorujem, že ľudia, ktorí ku mne chodia na semináre, či terapie sú skutoční „osvietení majstri“.

Okrem techniky ThetaHealing®, vďaka mojim životným skúsenostiam vnímam, že mám dar pomáhať predovšetkým v otázkach vzťahov a sexuality. Pracujem so ženami, aby sa otvárali ich vnútornej aj vonkajšej kráse. To je dôvod, pre ktorý som vytvorila kurz Otvor sa kráse, kde prepájam ThetaHealing®, tantru a tanec, aby sa ženy otvárali svojim darom a svojej vnútornej sile.

Prajem všetkým ľudom na tejto Zemi, aby našli svoju cestu a v ľahkosti ňou kráčali.

 

A toto je tá moja.

Datový zdroj 1.png

„Ak chceš inšpirovať ľudí, neukazuj im svoje superschopnosti. Ukáž im tie ich.“

 

Alexander den Heijer

bottom of page