top of page

Kto som?

IMG_8154.jpg
IMG_8005.jpg

Moja cesta k osobnému rozvoju a sebapoznaniu začala na prelome rokov 2011 a 2012. Bola som vydatá, mala som dobre platenú a stabilnú prácu, mohla som robiť čokoľvek a predsa som cítila vnútornú nespokojnosť. Pamätám si, ako som s bolesťou v žalúdku a triaškou šoférovala do práce a cítila nutkavý pocit, že život predsa musí byť o niečom viac ako o dosahovaní cieľov (osobných či profesionálnych) a o tom ako ráno vstať, robiť, ísť večer spať a všetko odznova. Mala som 31 rokov a pocit, že som tesne pred dôchodkom.

 

Skôr ako som mohla niečo urobiť ja, život ma veľmi rýchlo nasmeroval sám. V priebehu jedného roka sa moje manželstvo a snaha mať deti rozplynuli, zomrela moja mama a ja som sa ocitla v priestore, kde som absolvovala osobné terapie a množstvo skupinových stretnutí, meditácií a ženských kruhov...

 

Keď som sa v roku 2018 dostala k technike ThetaHealing, všetko nabralo rýchly spád. Odrazu som už nedokázala byť v priestore, kde som nebola šťastná. Každou jednou zmenou programu, či presvedčenia som sa míľovými krokmi posúvala tam, kde som dnes.

 

V roku 2020, pár dní pred tým ako sa svet začal meniť pod vplyvom Covid-19, som sa dohodla, že z firmy, kde som v tom čase robila 15 rokov, odídem. Trvalo ďalšieho 1,5 roka aby som mohla naozaj odísť. Čo sa na začiatku zdalo ako nemysliteľné sa stalo skutočnosťou, a ja som s plnou cťou a láskou odišla z fabriky, ktorá bola súčasťou môjho života a také "moje dieťa" a rodina zároveň.

 

Dala som si 6 mesačnú pauzu, teda aspoň som si myslela, že oddychujem, ale niekde v pozadí sa už skladala moja súčasná cesta.

 

V decembri 2021 som založila spoločnosť TriT, sro, ktorej názov bol pôvodne kombináciou troch T, ThetaHealing, Tantra a Tanec. Veľmi rýchlo som však pocítila, že moja súčasná cesta ma vedie k tomu aby som sa naplno venovala ThetaHealingu. Keď som prvýkrát sadla pred mojich prvých študentov, bola to kombinácia nadšenia, rešpektu a zodpovednosti a zároveň som každou jednou bunkou cítila, že som "doma", že som správne, že toto je to, čo mi dáva zmysel. A tak som pomaly, postupne, prestala tlačiť na ideu tantry a tanca (ktovie možno to tam na mňa čaká niekde v budúcnosti).

 

Dnes je môj zámer plne sa venovať ThetaHealingu podporený tým, aké zmeny zažívajú moji klienti a študenti. Každý deň dostávam úžasné spätné väzby a tie podporujú moju vieru v silu tejto techniky. Začala som asistovať na učiteľských kurzoch, aby som vedela priniesť čo najautentickejšie učenie a v septembri 2022 som získala zatiaľ najvyššie ocenenie v ThetaHealing tzv. "Certificate of science" a pokračujem ďalej.

 

Môj zámer je prinášať kvalitné kurzy ThetaHealing na Slovensko ale aj medzinárodnej klientele. A tak v septembri 2023 s láskou dopĺňam TriT sro o TriT International, sro. Tri T zostávajú, ale sú už zmenené na ThetaHealing, Therapy, Teaching a otváram sa novým klientom a trhom v troch jazykoch - slovenčina, angličtina a francúzština.

 

Vitajte na mojej stránke

Datový zdroj 1.png

„Ak chceš inšpirovať ľudí, neukazuj im svoje superschopnosti. Ukáž im tie ich.“

 

Alexander den Heijer

bottom of page