top of page

Budovanie intuície

Tento seminár mal pôvodne názov Dúhové deti a napĺňa Vianninu víziu vyučovania Dúhových detí. Náš svet je teraz požehnaný Dúhovými deťmi, dospievajúcimi, mladými dospelými, ktorí sú intuitívne nadaní jedinci, ktorí sú mimoriadne milujúci, so spomienkami na iné časy a miesta, ktoré so sebou prinášajú nekonečnú lásku a trpezlivosť.

Dúhové deti sú múdre duše, ktoré ponúkajú novú múdrosť a majú schopnosť zmeniť svet okolo seba. Sú citliví, súcitní a uvedomujú si pocity druhých.

Indigové deti uviedli nový vek a môžu byť ovplyvnené negativitou okolo nich, ale teraz sa z nich môžu stať tzv. dúhové deti (Rainbow Children).

Seminár Budovanie intuície je určený pre nich, ich rodičov, opatrovateľov a učiteľov. Tento pozoruhodný program potvrdí a posilní ich duchovný rozvoj v bezpečnom a milujúcom prostredí, aby sa mohli podeliť o svoje vlastné špeciálne dary s ostatnými.

Naučíte sa, ako sa spojiť so Stvoriteľom: potom sa naučíte širokú škálu techník ThetaHealing®, ako napríklad ako pracovať s presvedčeniami, ako vytvárať pozitívne pocity; empatické čítania; uzdravenie tela a duše; vedené meditácie; čítanie budúcnosti, práca so strážnymi anjelmi.

Prostredníctvom siedmich rovín existencie sa študenti naučia úžasné spôsoby komunikácie s anjelmi a rastlinami; ako liečiť kryštálmi; ako sa prepojiť so silovými zvieratami; bubnovanie a totemy, plus rozvíjať ich telekinézu; a vedieť, ako zmeniť auru a liečiť zvieratá.

Naučíte sa 16 rôznych cvičení, ktoré môžete praktizovať buď ako dieťa alebo mladý dospelý.

Trvanie kurzu : variabilné

Seminár zahŕňa: ThetaHealing manuál pre mladých dospelých alebo ThetaHealing manuál pre deti

Predpoklady k absolvovaniu kurzu : Žiadne

Termíny : 

30.10-2.11.2024 Bratislava (jesenné prázdniny)

bottom of page