top of page

pi 15. 7.

|

Bratislava

Pokročilý seminár ThetaHealing (Advanced DNA)

Čas a miesto

15. 7. 2022, 14:00 – 17. 7. 2022, 14:00

Bratislava, Bratislava, Slovensko

O podujatí

Pokročilý seminár ThetaHealing® (Advanced DNA2), pomáha rozšíriť vedomosti zo Základného seminára (Basic DNA1) a prehĺbiť porozumenie Siedmych úrovní existencie, ktoré nás obklopujú.

Naučíte sa, ako vyčistiť starý odpor, pocity krivdy, ako uvoľniť sľuby a záväzky, ktoré nás brzdia v našom posune vpred. Naučíte sa ako poslať liečenie „Dieťaťu v maternici“ a ako „Liečiť zlomenú dušu“ a čo to zlomená duša znamená.

Seminár má potenciál naplniť absolventa novými a pozitívnymi pocitmi. Pomôže mu precítiť, aké je to žiť v prítomnom okamihu, aký je to pocit prijímať seba samého zo siedmej úrovne existencie.

Predpoklady k absolvovaniu kurzu : Základný kurz ThetaHealing® (Basic DNA1)

ThetaHealing® Pokročilý seminár je druhý zo seminárov, po ktorom sa stanete certifikovaným používateľom metódy ThetaHealing®. Tento seminár (Advanced DNA), základný seminár (Basic DNA) a technika dolovania (Dig Deeper) sú tri hlavné piliere, ktoré vám umožnia pracovať na sebe do hĺbky alebo ako liečiteľ metódy ThetaHealing®.

Dátum: 15.7. - 17.7.2022 piatok od 14:00 - cca 20:00, sobota a nedeľa od 9.00 do cca 16:00

Miesto konania: Bratislava (presné miesto bude upresnené neskôr)

Cena za 3-dňový seminár: 379,- eur

Cena zahŕňa trojdňový intenzívny workshop - lektorné, cena za priestory a malé občerstvenie, medzinárodný certifikát, 80-stránový manuál a knihu od Vianny Stibal.

Vašu účasť, či záujem o ďalšie informácie potvrďte mailom na: andrea@trit.sk (0918623366)

Počet miest na kurze je limitovaný. Vaše miesto bude záväzne rezervované po zaslaní mailovej rezervácie a následne po uhradení registračného poplatku. Viac informácií dostane každý záujemca do mailu.

Registrácia je potrebná aj na adrese : https://www.thetahealing.com/seminar-register.html, kód kurzu je DPRGF.

Ďakujem a teším sa na Vás

S láskou, Andrejka 

Zdieľajte toto podujatie

bottom of page