top of page

Dúhové deti (Rainbow Children)

Tento seminár napĺňa Vianninu víziu vyučovania Dúhových detí. Náš svet je teraz požehnaný Dúhovými deťmi, dospievajúcimi, mladými dospelými, ktorí sú intuitívne nadaní jedinci, ktorí sú mimoriadne milujúci, so spomienkami na iné časy a miesta, ktoré so sebou prinášajú nekonečnú lásku a trpezlivosť.

Dúhové deti sú múdre duše, ktoré ponúkajú novú múdrosť a majú schopnosť zmeniť svet okolo seba. Sú citliví, súcitní a uvedomujú si pocity druhých.

 

Indigové deti uviedli nový vek a môžu byť ovplyvnené negativitou okolo nich, ale teraz sa z nich môžu stať tzv. dúhové deti (Rainbow Children).

Semináre Dúhové deti sú určené pre nich, ich rodičov, opatrovateľov a učiteľov. Tento pozoruhodný program potvrdí a posilní ich duchovný rozvoj v bezpečnom a milujúcom prostredí, aby sa mohli podeliť o svoje vlastné špeciálne dary s ostatnými.

Naučíte sa, ako sa spojiť so Stvoriteľom: potom sa naučíte širokú škálu techník ThetaHealing®, ako napríklad ako pracovať s presvedčeniami, ako vytvárať pozitívne pocity; empatické čítania; uzdravenie tela a duše; vedené meditácie; čítanie budúcnosti, práca so strážnymi anjelmi.

Prostredníctvom siedmich rovín existencie sa študenti naučia úžasné spôsoby komunikácie s anjelmi a rastlinami; ako liečiť kryštálmi; ako sa prepojiť so silovými zvieratami; bubnovanie a totemy, plus rozvíjať ich telekinézu; a vedieť, ako zmeniť auru a liečiť zvieratá.

 

Naučíte sa 16 rôznych cvičení, ktoré môžete praktizovať buď ako dieťa alebo mladý dospelý.

Trvanie kurzu : variabilné

Seminár zahŕňa: ThetaHealing manuál pre mladých dospelých alebo ThetaHealing manuál pre deti

 

Predpoklady k absolvovaniu kurzu : Žiadne

Termíny : 

27.-31.10.2023 Banská Bystrica.

bottom of page